Spolu ku jednému stolu

Spolu ku jednému stoluPozývame všetkých – mladých ľudí, rodičov, deti i staršiu generáciu – na sobotu 6. októbra od 15:00 hod. do čajovne Čajka na Ferienčíkovej ulici – Spolu, ku jednému stolu.

Pozývame všetkých, ktorí majú radi voňavý čaj a zároveň radi trávia čas v príjemnom prostredí s priateľmi, v ktorom je priestor na duchovné rozhovory. Čajovňa Čajka a Komunitné centrum Unik aj tento školský rok otvárajú svoje priestory pre zaujímavé aktivity a pre stretnutia, na ktorých sa hovorí o Bohu a o Biblii.

Spolu s vami chceme otvoriť činnosť Čajky spoločnou Bohoslužbou, po ktorej bude nasledovať agapé a čas na vzájomné rozhovory. Večer otvoríme niekoľko workshopov, ktoré predstavia niektoré z aktivít, ktoré sa budú diať počas roka v čajovni. Okrem iného sa dozviete veľa o programe a o smerovaní čajovne Čajka a Komunitného centra Unik v ďalšom období.

Príďte spolu so svojou rodinou, či priateľmi do čajovne Čajka prežiť inšpirujúce sobotné popoludnie a príjemnú atmosféru. Čajka bude po celý rok ponúkať otvorený priestor a jedinečné možnosti vždy, keď budete hľadať priestor na stíšenie, alebo na kľúčové rozhovory.

Staňte sa na okamih súčasťou čajovne Čajka.